Tolman Occasions2025-02-07T08:09:10+00:00

Toyota Aygo

1.0 VVT-i X-cite Bi-tone
  • Rijklaar
  • Airco
  • Camera
  • El.pakket
  • Dealer onderhouden
Bouwjaar 2017
Kilometerstand 146.747 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Specificaties
Kenteken
NL
PV-172-S
CarrosserieHatchback
Bouwjaar2017
KleurFire Red / Zwart dak
BrandstofBenzine
EnergielabelB
TransmissieHandgeschakeld
BekledingStof
Aantal cilinders3
Aantal deuren5
Acceleratie14,3 s
Afmetingen in cm (L B H)346 X 162 X 146
Omschrijving

Betreft een zeer nette Toyota Aygo in de complete X-cite uitvoering. Hij is uitgevoerd in de mooie kleurstelling: Fire Red met zwart dak, raamstijlen en buitenspiegels. Daarnaast is het exterieur verder verfraaid met o.a. 15" lichtmetalen velgen, privacy glass en diverse donkere accenten. Het geheel geeft de auto een stoere en sportieve uitstraling!

Het interieur is rookvrij en heeft tevens een luxe uitstraling dankzij de hoogwaardige, antraciet/rode bekleding, de lederen afwerking op het stuur en de zwarte 'pianolak' accenten.

Boekjes en beide sleutels zijn bij de auto aanwezig.

Motorisch is deze auto voorzien van de welbekende 1.0-12V VVTi benzinemotor van Toyota. Deze weet goede rijprestaties perfect te combineren met een laag brandstofverbruik!
Ook het wegenbelastingtarief is met ca. 24,- per maand zeer aantrekkelijk.


Bedrijfsinformatie

GENOEMDE PRIJS IS RIJKLAAR. Auto's boven € 4.500,- worden afgeleverd met: Bovag-garantie, Onderhoudsbeurt, min. 1 Jaar APK en Mobiliteitsgarantie. Bij ons GEEN afleverkosten!
Autobedrijf Tolman is dealer van Toyota en tevens gespecialiseerd in de merken: Hyundai en Fiat. ***Toyota garantie: Net als iedere andere occasion wordt ook een Toyota geleverd met Bovag-garantie. Hierna heeft u op een Toyota tot 10 jaar of 200.000km garantie, zolang uw auto bij Toyota in onderhoud is. Wanneer u het fabrieksonderhoudsschema volgt ontvangt u automatisch deze garantie. Na elke onderhoudsbeurt wordt er voor 1 jaar of 15.000km garantie afgegeven, totdat uw auto 10 jaar is of 200.000 kilometer heeft gereden.***
Ondanks de grote zorg die wij besteden aan onze advertenties zijn druk- en zetfouten voorbehouden.

Opties
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag(s) gordijn
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Garanties
Bovag
Ga naar de bovenkant